Kierowca C+E - świetne wynagrodzenie - liczne dodatki!

2024-08-29 ID OFERTY: 978818

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie zestawu ze skrętną osią z kontenerami BDF

  • trasy z reguły tygodniowe, dalekobieżne po Niemczech, zdarzają się trasy do Polski

  • przewóz poczta DHL, różne towary spedycyjne

  • kontener BDF, transport do klienta, rozładowanie lub pozostawienie kontenera, ponowny załadunek nowego towaru lub ponowne podjęcie nowego kontenera (zależnie od zlecenia)

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • praca bez systemu, z reguły od poniedziałku do piątku ( start poniedziałek wieczór do soboty rano) lub od niedzieli do piątku (start niedziela wieczór – piątek po południu koniec

  • jeden weekend w miesiącu jest pracujący

  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • stawka na umowie wynosi 2300€ brutto + dieta 28€ netto/dzień

  • firma oferuje liczne dodatki: premia za punktualność 200€ brutto + dodatek za nocki 200€ netto/miesięcznie + dodatek za pracę w weekendy 100€ + do 200 € premii za obecność w pracy (wypłacana od października do grudnia). Dla kierowców posiadających ADR premia miesięczna w wysokości 60€

  • szacunkowa kwota netto po odjęciu podatku i dodaniu diet zależeć będzie od klasy podatkowej i wysokości dodatków i wyniesie średnio: 2700€ netto (1 kl.) - 2950€ netto (3.kl.) - stawka podana bez premii za obecność w pracy)

  • firma oferuje dodatkowo premię w wysokości 1000€ brutto dla kierowcy z doświadczeniem w obsłudze transportu BDF. Premia wypłacana jest po 3 miesiącach pracy

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

  • pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo

  • firma posiada bazę socjalną na terenie siedziby, dostęp do toalet i pryszniców

Wymagamy:

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, mile widziane ADR-y

  • doświadczenia jako kierowca z BDF skrętnej osi - dla osób bez doświadczenia firma oferuje szkolenie na BDF

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel:

+48 500 800 870

Zapraszamy również na naszą stronę internetową:

www.luksmann.pl

Certyfikat nr 27369 krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Luksmann Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/62 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.