Kierowca C+E 700-800 €/ tydz

2024-03-22 ID OFERTY: 943334

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako kierowca C+E

Opis stanowiska:

  • Dystrybucja towarów spożywczych  dla znanej sieci sklepów (chłodnia)

  • Około 10 przystanków dziennie

  • Jazda nowoczesnymi ciężarówkami

  • Sporadyczny nocleg w kabinie

  • Po przyjezdzie do Belgii odbywa się test na placu (manewry, cofanie itp)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 14,33 € brutto/ godz plus dodatek 1,6865 € netto/godz. do każdej godziny + czas
    dostępności 14,19 € + ewentualna noc w kabinie 44,47 € + 3,22 eur / dzień, bony na posiłki

  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

  • Składki zdrowotne,

  • Zagraniczna umowa,

  • Dobre warunki pracy,

  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,

  • Indywidualne podejście do kandydata,

  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Prawo jazdy C+E i karta kierowcy

  • Komunikatywna znajomość angielskiego

  • Gotowość podejścia do testu po przyjeździe do Belgii

  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.