Kierowca CE - Bernburg koło Magdeburga

2024-04-24 ID OFERTY: 950561

Praca dla kierowców kat. CE w Bernburg koło Magdeburga.

Zakres obowiązków:

  • dystrybucja żywności dla Lidla, Edeki (załadunek towaru w magazynie głównym i rozwóz towaru do sklepów)

  • tandem, naczepa

  • jedna dłuższa tura lub dwie krótsze

  • codzienne powroty na kwaterę

  • praca dwuzmianowa

  • system 2/1 lub bez systemu

Oferujemy:

wynagrodzenie w systemie:

  • 132€ brutto na dzień

  • dieta 28€ netto na dzień

  • dodatek paliwowy 9€ netto na dzień

  • godziny nocne 3€ netto do każdej godziny

  • płatny urlop 18 dni przy systemie 3/1 i 16 dni przy systemie 2/1

wynagrodzenie bez systemu:

  • 2250€ brutto podstawy za 180 godzin

  • nadgodziny 12€ brutto za godzinę

  • dieta 18€ netto na dzień

  • dodatek za pracę w sobotę 2€ brutto

  • płatny urlop 24 dni

  • umowa o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. CE z kodem 95

  • karta kierowcy

  • doświadczenie jako kierowca kat. CE

  • mile widziane podstawy języka niemieckiego lub angielskiego