Kierowca C+E bez znajomości j.niemieckiego/ Lipsk

2024-04-19 ID OFERTY: 949513

Opis oferty:

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy KIEROWCY CIĘŻARÓWKI kat. C+E  do pracy w miejscowości 39288 Burg- okolice Lipska.

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówienia oraz pakowanie części do wysyłki z magazynu

  • Załadunek oraz rozładunek ciężarówki za pomocą wózka widłowego

  • Dostawa ciężarówką towarów do klienta

Wymagania:

  • NIE wymagana znajomość języka niemieckiego

  • Czynne prawo jazdy kat.C+E + doświadczenie jako kierowca C+E

  • Uprawnienia na wózek widłowy + doświadczenie w obsłudze

  • Prawo jazdy i samochód na dojazdy z kwatery do pracy

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych

  • Stawka 14€ brutto + 20€ Netto dziennej diety

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin,

  • Nadgodziny płatne dodatkowo 25%

  • Premię świąteczną,

  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,

  • Dodatek urlopowy,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Pracodawca zapewnia DARMOWE ZAKWATEROWANIE.

CV prosimy przesłać na adres e-mail:  cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Kierowca ciężarówki bez języka niemieckiego" .