Kierowca CE cargo lotniczego (Schiphol)

2024-06-28 ID OFERTY: 965839

Naszym klientem jest międzynarodowa firma logistyczna z siedzibą w Amsterdamie. Specjalizuje się w świadczeniu usług transportu lotniczego, morskiego i lądowego, oferując kompleksowe rozwiązania logistyczne.
Szukasz nowego wyzwania w Holandii? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Baza: Amsterdam/Schiphol

Obowiązki

Praca polega na załadunku naczepy ładunkiem lotniczym i transporcie towarów do klientów znajdujących się w niewielkiej odległości od lotniska. Należy upewnić się, że produkty dotrą do miejsc docelowych w stanie nieuszkodzonym. W zakres obowiązków wchodzi również rozładunek. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, a także komputerem pokładowym.
Musisz być elastyczny, ponieważ praca będzie wykonywana zarówno w dzień, jak i w nocy od poniedziałku do piątku ( praca zmianowa tydzień na tydzień). Podczas jednej zmiany odwiedzisz około 10-20 adresów.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca ciężarówki CE

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego (język niderlandzki będzie dodatkowym atutem)

  • Certyfikat ADR

  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)

  • Holenderskie zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 17,30 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki

  • Umowa holenderska

  • Wynagrodzenie tygodniowe (€ 650-800)

  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Szkolenie MBL

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie