KIEROWCA C+E – chłodnia – Dublin – Irlandia

2024-04-01 ID OFERTY: 945150

O’Toole Transport Ltd. to rodzinna firma świadcząca usługi logistyczne i transportowe dla sektora spożywczego. Zajmuje się dostarczaniem żywności kontrolowanej temperaturą na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Europy. Firma dysponuje dobrym wyposażeniem i godnymi zaufania ludźmi. Jej główna siedziba jest zlokalizowana zaledwie 10 km od lotniska w Dublinie.

System zjazdowy: 10 tygodni pracy / 2 tygodnie wolnego

Rodzaj naczepy: chłodnia

Wynagrodzenie: €910 - €950 netto tygodniowo

Miejsce pracy: Bay Lane, Hollystown, Dublin 15

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą chłodniczą w transporcie lokalnym oraz krajowym po całej Irlandii,

  • dystrybucja artykułów spożywczych do magazynów i sklepów

Warunki zatrudnienia:

  • pojedyncza obsada, system 10 tygodni pracy / 2 tygodnie wolnego,

  • praca w dużej, stabilnej finansowo firmie, która posiada swoje własne magazyny, warsztat oraz myjnię dla ciężarówek,

  • trasy dzienne i nocne z częstymi powrotami na bazę firmy,

  • dobrze utrzymana i wyposażona flota pojazdów marki Scania oraz Volvo,

  • pełne zaplecze socjalne dostępne na miejscu (toalety, prysznice, kuchnia, kantyna, pralka, auto osobowe dla kierowców),

  • przed przyjęciem do O’Toole Transport przeprowadzany jest assessment, czyli ocena umiejętności jazdy i znajomości przepisów,

  • legalne zatrudnienie w oparciu o irlandzki kontrakt, na początek umowa na czas określony 12 miesięcy z 2-miesięcznym okresem próbnym,

  • odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,

  • wynagrodzenie tygodniowe €910 - €950 netto,

  • wszelkie formalności, takie jak PPS Number są załatwiane na miejscu w biurze

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 (lub CPC), karta kierowcy,

  • doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 2 lata,

  • doświadczenie w jeździe w ruchu lewostronnym,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego do codziennego kontaktu z biurem,

  • utrzymywanie czystości w pojeździe i nienadużywanie alkoholu

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze agregatu chłodniczego,

  • uprawnienia ADR podstawowy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do aplikowania na ofertę.

Pytania w języku angielskim prosimy kierować pod nr telefonu: +353 87 206 3656 lub na adres mailowy: daniel@otooletransport.com