KIEROWCA C+E – firanka – system 2/1 – Lipsk

2024-06-09 ID OFERTY: 960330

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 2/1 lub praca bez systemu

Rodzaj naczepy: firanka standard lub z systemem Joloda

Wynagrodzenie: podstawa 2300 € + diety

Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka standard lub z systemem Joloda,

  • transport artykułów spożywczych, budowlanych oraz papieru w rolach

Warunki zatrudnienia:

  • praca w systemie zjazdowym 2/1 lub od poniedziałku do piątku,

  • zatrudnienie w trasach dziennych i nocnych, zgodnie z czasem pracy kierowcy,

  • dobrze poukładana praca w trasach krótko- i dalekobieżnych po Niemczech,

  • zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, na pełen etat,

  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

  • podstawa 2300 € brutto + diety 14 i 28 €,

  • po okresie próbnym przewidziane podwyżki wynagrodzenia,

  • urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,

  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,

  • uprawnienia ADR podstawowe,

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy