Kierowca CE - firanka (zmiana nocna)

2024-06-28 ID OFERTY: 965844

Jesteś kierowcą ciężarówki CE i szukasz nowego wyzwania? Nie czekaj i aplikuj już teraz na naszą ciekawą ofertę pracy! Obecnie poszukujemy krajowych kierowców CE dla naszego klienta z siedzibą w Dedemsvaart.

Baza: Dedemsvaart

Obowiązki

Jako kierowca ciężarówki będziesz przewozić produkty niespożywcze między magazynami dla dużych sklepów internetowych. Praca jest zawsze w nocy od 22:00 do 10:00.
Będziesz pracować w systemie: w jednym tygodniu zaczynasz w niedzielę wieczorem i kończysz w piątek rano; w drugim tygodniu zaczynasz w poniedziałek wieczorem i kończysz w sobotę rano. Zawsze zaczynasz w Dedemsvaart - rozładunek w Zwolle - Utrecht lub Amsterdam - Dedemsvaart. W drodze powrotnej do Dedemsvaart można dostać 2 lub 3 adresy więcej. Załadunek i rozładunek należy będzie również częścią Twojej pracy. Produkty znajdują się na kontenerach rolkowych. Dzień będzie trwał 11-12 godzin.

Należy pamiętać:

  • elastyczność jest bardzo ważna w tej funkcji

  • załadunek i rozładunek jest wymagany od kierowcy

  • praca tylko w godzinach nocnych

  • musisz być otwarty na pracę w weekendy

  • praca fizyczna!

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum dwa lata doświadczenia jako kierowca ciężarówki CE

  • Doświadczenie jako kierowca ciężarówki dystrybucyjnej jest dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 16,64 € brutto za godzinę + dodatek nocny i inne dodatki

  • Umowa holenderska

  • Wynagrodzenie tygodniowe (między 700-800 € netto)

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 50-55

  • Dodatek na podróże służbowe

  • Zakwaterowanie