Kierowca C+E Holandia, zarobki 3400 euro netto

2024-05-24 ID OFERTY: 957136

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy kierowców zawodowych z prawem jazdy C+E do stałej współpracy.

Start pracy: od zaraz
Lokalizacja firmy: Uden lub Venlo (Holandia)
Zakres tras: Holandia, Belgia (codzienne zjazdy na zakwaterowanie)
Stawka: 675-850 € netto/ tygodniowo

Praca po ok. 55h tygodniowo, możliwe pracujące weekendy i praca zmianowa.

Zakres obowiązków:

  • przytowanie ciężarówki do jazdy,

  • transport towarów (sałatki, owoce, warzywa - chłodnia) do centrów logistycznych na terenie Holandii i Belgii,

  • rozładunek za pomocą elektrycznego wózka,

  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanej pracy.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. C+E, kod 95,

  • ważna karta kierowcy,

  • doświadczenie (minimum 2 lata),

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym,

  • dyspozycyjność, elastyczność, punktualność.

  • gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy, po ok. 55 h tygodniowo

Oferujemy:

  • holenderska umowę o pracę,

  • stawka godzinowa zależna od doświadczenia (16,31-18,35€ brutto)

  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,

  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,

  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,

  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym spełniające normy certyfikatu SNF,

  • holenderskie ubezpieczenie,

  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,

  • opieka koordynatorów,

  • profesjonalna obsługa przed wyjazdem, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu do Holandii.