Kierowca CE między centrami dystrybucji (dzienna lub nocna zmiana)

2024-10-23 ID OFERTY: 986932

Poszukujemy kierowców ciężarówek CE, którzy chcieliby zarabiać BARDZO DOBRZE, jeździć pomiędzy centrami dystrybucji i uzyskać długoterminową, stabilną pracę!

Sprawdź szczegóły poniżej i aplikuj już teraz!

Baza: Geldermalsen

Obowiązki:

Jako kierowca ciężarówki będziesz dostarczać świeże produkty między centrami dystrybucji. Będziesz pracować zarówno w dzień, jak i w nocy. Załadunek i rozładunek będą również częścią Twojej pracy. Produkty znajdować się będą na kontenerach rolkowych. Będziesz w kontakcie z planowaniem za pośrednictwem komputera pokładowego. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać brakujące produkty i odbierać puste kontenery rolkowe.

Będziesz pracować od poniedziałku do niedzieli (oczywiście zgodnie z prawem transportowym). Liczba postojów wynosi 5-8. Zależy to od godzin zmiany. Dzień pracy trwa 10-12 godzin.

Pamiętaj: elastyczność jest bardzo ważna w tej pracy; załadunek i rozładunek jest wymagany od kierowcy; rozpoczęcie pracy bardzo wcześnie rano lub jazda w nocy; musisz być otwarty na pracę w weekendy; praca zgodnie z zasadami i procedurami jest bardzo ważna.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca kat. C+E

  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Umiejętność prowadzenia różnych rodzajów naczep (będzie dodatkowym atutem)

  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (ok. € 700-900 netto)

  • Wynagrodzenie godzinowe € 18,71 (w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki

  • Umowa holenderska

  • Pieniądze wakacyjne i płatny urlop

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Ilość godzin tygodniowo: 50-55

  • Dodatek kilometrowy na dojazdy do/z pracy

  • Zakwaterowanie