Kierowca CE - nabiał (z własnym zakwaterowaniem)

2024-06-28 ID OFERTY: 965862

Kierowca CE - nabiał
Firma jest jednym z 10 największych dostawców usług logistycznych w Holandii i na co dzień zajmuje się logistyką wielu znanych firm i marek.

Sprawdź szczegóły poniżej i aplikuj już teraz!

Baza: Maasdam

Obowiązki
Jako kierowca ciężarówki będziesz dostarczać produkty mleczne między centrami dystrybucji oraz do supermarketów w Holandii. Produkty będą umieszczone na kontenerach rolkowych lub na paletach. Załadunek i rozładunek za pomocą EPT lub ręcznego wózka paletowego będzie również częścią Twojej pracy. Będziesz w stałym kontakcie z planowaniem za pośrednictwem komputera pokładowego. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją oraz zgłaszać brakujące produkty.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty. Czas rozpoczęcia pracy to między 3 a 9 rano.  Liczba postojów wynosi 15-20. Dzień pracy będzie trwał 10-15 godzin.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca CE

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Własny samochód do jazdy do/z pracy

  • Własne zakwaterowanie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe 18,71 € w zależności od doświadczenia zawodowego + dodatki

  • Wynagrodzenie tygodniowe (700-750 € netto)

  • Umowa holenderska

  • Pieniądze wakacyjny i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 50-55

  • Dodatek kilometrowy