KIEROWCA C+E – niskie podwozie lub platforma – Limerick, Irlandia

2024-08-27 ID OFERTY: 978349

JPG Freight Ltd. to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, zlokalizowana ok. 14 km na południe od Limerick. Oferuje szeroki zakres usług, począwszy od transportu maszyn, ponadgabarytów i towarów przemysłowych, a skończywszy na towarach kontrolowanych temperaturą oraz drobnicy. Firma jest ceniona za rzetelność, wiarygodność i indywidualne podejście do klientów. Swoim pracownikom oferuje stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze. Obecnie poszukuje do swojego zespołu:

System zjazdowy: 2 lub 3 mies. / 2 lub 3 tyg.

Rodzaj naczepy: niskopodwoziowa, platforma

Wynagrodzenie: €750-850 netto tygodniowo

Miejsce pracy: Tough, Adare, Co. Limerick

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą niskopodwoziową lub platformą w transporcie krajowym po Irlandii oraz w trasach Irlandia – Wlk. Brytania – Irlandia,

  • przewóz maszyn, ponadgabarytów, stali i elementów betonowych

Warunki zatrudnienia:

  • stała praca bez systemu zjazdowego albo z regularnymi powrotami do Polski, do ustalenia z pracodawcą (np. 2/3 miesiące pracy, następnie 2/3 tygodnie wolnego),

  • zatrudnienie w trasach dziennych, występuje ok. 60% tras po Irlandii z codziennymi powrotami na bazę firmy, pozostałe 40% to trasy dalekobieżne (w tym do UK),

  • pełne zaplecze socjalne dostępne przy bazie firmy (prysznice, toalety, Internet, kuchnia, pralka, samochód osobowy),

  • zakwaterowanie w kabinie pojazdu lub pomoc w znalezieniu mieszkania,

  • legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,

  • wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu – w tym PPSN,

  • uprawnienia CPC opłacane przez pracodawcę,

  • odprowadzane składki emerytalne, ubezpieczenie NNW,

  • regularne podwyżki płacy wraz ze wzrostem stażu pracy:

  • przez pierwsze trzy miesiące tygodniówka netto to ok. €750, po trzech miesiącach jest to ok. €800 - €850 netto,

  • kolejne podwyżki są przyznawane indywidualnie,

  • możliwość przyjęcia do pracy doświadczonych kierowców, którzy komunikują się pisemnie, w biurze zatrudniony jest polskojęzyczny pracownik

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, CPC lub karta kierowcy,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • minimum 2 lata doświadczenia w transporcie ciężarowym, najlepiej z obsługą naczep niskopodwoziowych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do aplikowania na ofertę.

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu: +353 61 396313 lub na adres mailowy: siobhan@jpgfreight.ie

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00