Kierowca CE OD 600 EUR netto tygodniowo! (Belgia)

2023-09-21 ID OFERTY: 892870

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, dużej firmy transportowej, zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych (różne typy pojazdów: chłodnie, kontenery, inne naczepy)

  • Transport towarów na trasach lokalnych (dystrybucja – kilka punktów dziennie) lub na trasach międzynarodowych (również spanie w kabinie)

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

  • prawo jazdy kat. C+E / karta kierowcy / kod 95

  • własny środek transportu

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – OD 600 EUR netto tygodniowo!

  • jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 150 EUR

  • w pełni legalne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę

  • dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)

  • premię roczną (w wysokości 8.33% rocznych zarobków brutto)

  • dodatek rodzinny

  • zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów

  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowym!!! Płatne między 70 a 80 EUR tygodniowo + zużycie mediów

  • pracę na dłuższy okres czasu

  • ubranie robocze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim  na adres e-mail:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ 18051