Kierowca CE - platforma

2024-10-23 ID OFERTY: 986934

Naszym klientem jest firma zajmująca się transportem odpadów, ładunków ponadgabarytowych i wynajmem kontenerów. Firma zatrudnia około 90 kierowców w różnych dyscyplinach: ciągnik siodłowy, hakowiec, bramowiec, platforma lub combi.

Szukasz pracy jako kierowca CE z okazjonalnym spaniem w ciężarówce?

Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już teraz!

Baza: Middelburg

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za transport wyjątkowych ładunków, które są nieco cięższe, szersze lub większe niż przeciętne. Transport odbywa się głównie w Holandii i Flandrii, z okazjonalnymi dalszymi podróżami międzynarodowymi, takimi jak Niemcy.  Będziesz transportować, między innymi, ponadgabarytowe konstrukcje przy użyciu (naczep) płaskich lub przesuwnych. Od czasu do czasu konieczne może być również przewożenie odpadów.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku. Rozładunek odbywa się głównie między 7:00 a 8:00 rano w Randstand (Amsterdam, Rotterdam, Utrecht lub Haga). Ważne jest, aby wyruszyć w drogę wystarczająco wcześnie, aby uniknąć ewentualnych korków.

Będziesz pracować 50-55 godzin tygodniowo i odwiedzać 2-3 adresy dziennie.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)

  • Minimum 1 rok doświadczenia jako kierowca CE

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca platformy  jest OBOWIĄZKOWE

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Własny samochód na dojazdy do/z pracy

Oferujemy

  • Cotygodniowe wypłaty (ok. 600-750 € netto)

  • Wynagrodzenie godzinowe: 18,71 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki

  • Umowa holenderska

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopu (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 50-55

  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie