Kierowca C+E z j.niemieckim / Berlin

2024-04-12 ID OFERTY: 947977

Poszukujemy dla Niemieckiej firmy kierowców C+E z doświadczeniem do pracy w miejscowości Rangsdorf.

System pracy: 2 zmiany

Zakres obowiązków:

  • Auto jest ładowane na magazynie,a kierowca jest odpowiedzialny za ściaganie towaru na windę paleciakiem

  • Transport towaru do innych magazynow na terenie Berlina i okolic

Wymagania:

  • Prawo jazdy C+E

  • Karta kierowcy + kod 95

  • Doświadczenie zawodowe

  • Prawo jazdy i samochód

  • Komunikatywny język niemiecki A2+

  • Mile widziane doświadczenie w wymianie naczep

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę,

  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,

  • Stawka od 16€ brutto + 40€ Netto diety

  • Wynagrodzenie od 2500€ Netto

  • Stałe zatrudnienie,

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin,

  • Nadgodziny dodatkowo płatne 25%,

  • Premię świąteczną,

  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,

  • Dodatek urlopowy,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca ale opłaca pracownik ok.450€ miesięcznie

CV prosimy przesłać na adres e-mal:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Kierowca C+E  Berlin " .