Kierowca ciężarówki C+E Belgia

2024-02-03 ID OFERTY: 933607

Opis / Obowiązki:
Umowa o pracę stałą z belgijską firmą transportową.
Transport będzie się odbywał ciężarówkami z przyczepą
Praca polega na transporcie towarów Są to stałe trasy na terenie Belgii

Wymagania:

Prawo jazdy klasy CE (95).
Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE
komunikatywna znajomość języka angielskiego
Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy.

Oferujemy:
·  belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
·  Wynagrodzenie: 16 Euro/godzinę + dodatek ARAB 1,4 Euro
- możliwość wypracowywania nadgodzin

- zakwaterowanie: 75 Euro tygodniowo
- 11 godzin pracy dziennie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Kierowca C+E Belgia"