Kierowca Heftruck w zakładzie przy produkcji mięsa drobiowego bez znajomości j.angielskiego🔥Atrakcyjna stawka

2024-06-16 ID OFERTY: 962733

Lokalizacja: Bunschoten, Holandia

Opis firmy:

Firma specjalizująca się w mechanicznym oddzielaniu mięsa drobiowego od kości. Nasze nowoczesne urządzenia i sprzęt spełniają najnowsze przepisy i wytyczne, co pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości, zarówno świeże, jak i głęboko mrożone. Oferujemy produkty zarówno dla przemysłu spożywczego, jak i mięso na karmy dla zwierząt.

Zakres obowiązków:

- Obsługa wózka widłowego (heftruck) w zakładzie 70% pracy

- Prace produkcyjne 30%

- Transport palet i pojemników z mięsem na terenie zakładu

- Załadunek i rozładunek towarów

- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

- Współpraca z innymi działami w zakładzie

Wymagania:

- Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (heftruck)

- Prawo jazdy

- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

- Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana

Wynagrodzenie:

- 15.62 EUR/h + 8% dodatku wakacyjnego

Extra informacje:

- Praca na 2 zmiany: 6:00-18:00 / 18:00-6:00

- System zmianowy: 2 tygodnie zmiany poranne, 2 tygodnie zmiany mieszane, 2 tygodnie nocki

- Praca 4-5 dni w tygodniu, zmiany po 12 godzin

Zakwaterowanie:

- Zakwaterowanie zapewnione w Bunschoten - Spakenburg (koszt: 137,50 EUR/tygodniowo)

Zapewniamy:

- Ubezpieczenie: 35,52 EUR/tygodniowo

- Pomoc w rezerwacji busa

- Wsparcie na każdym etapie współpracy

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na:

- Email: rekrutacja@humanbe.pl

- Telefon: +48 602 460 130

Dołącz do naszego zespołu już dziś!