Kierowca kat. C (praca stacjonarna) 4000-4200 euro/netto/m-c

2024-04-18 ID OFERTY: 949163

Klient ForManWay, hurtownia dystrybuująca napoje bezalkoholowe i alkoholowe poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zoutleeuw

35/2024

Zadania:

  • Dostawa napojów do sklepów, restauracji, zakładów produkcji i firm cateringowych

  • Praca na miejscu, baza-odbiorcy-baza

  • Praca w zespole 2-osobowym

  • Pomoc przy załadunku w bazie i rozładunek u klienta

  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B i C

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowcy pojazdów ciężarowych

  • Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny – minimum B1)

  • Mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego

  • Mile widziany własny samochód osobowy (dojazd do pracy)

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Absolutny brak nałogów (alkohol, środki odurzające)

Firma oferuje:

  • Długoterminową współpracę, możliwość nadgodzin w tygodniu i w soboty

  • Stawkę 20-21 euro netto/h (dla osób z własną działalnością i A1)

  • Możliwość zatrudnienia również na Umowie o Pracę

  • Pracę całoroczną, atrakcyjny system urlopowy, możliwość regularnych zjazdów do Polski

  • Atrakcyjne formy szkolenia i podnoszenia kwalifikacji

  • Bezpłatne mieszkanie służbowe; pokoje 2-os., media, nielimitowany Internet

  • Mieszkanie wyposażone we wszystkie sprzęty AGD, umeblowane

  • W przypadku najmu mieszkania prywatnego dodatek mieszkaniowy (2 euro netto do każdej roboczo-godziny)

  • Kilometrówka na prywatny pojazd lub samochód służbowy