Kierowca kat. C - śmieciarka

2024-10-23 ID OFERTY: 986935

Nasz klient jest spółką zarządzającą odpadami w gminach Eindhoven, Geldrop-Mierlo i Valkenswaard. Zajmuje się zbiórką odpadów w kontenerach i pojemnikach podziemnych, a także konserwacją i naprawą kontenerów oraz zarządzaniem punktami recyklingu odpadów w tych gminach.

Baza: Eindhoven

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za zbieranie odpadów w szarych i zielonych minikontenerach z prywatnych posesji zlokalizowanych w regionie Północna Brabancja. Adresy, które będziesz odwiedzać każdego dnia, będą blisko siebie, więc przygotuj się na wiele przystanków.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku około 8-10 godzin dziennie, między 06:00 a 04:00-05:00.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca kat. C

  • Prawo jazdy kat. C, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Własny samochód do dojazdów do/z pracy

  • Otwartość na długoterminową współpracę

Oferujemy

  • Cotygodniowe wypłaty (około 600-800 € netto)

  • Wynagrodzenie godzinowe: 18,71 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki

  • Umowa holenderska

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 40 - 50

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie