Kierowca kat. C/CE

2024-06-28 ID OFERTY: 965883

Szukasz nowej pracy jako kierowca ciężarówki kat. C lub CE i chciałbyś mieć możliwość wyboru, czy chcesz pracować w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin lub tylko w weekendy?

Szukasz również pracy, w której masz kontakt z klientem w miejscach takich jak parki rozrywki, restauracje i lotniska?

Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już teraz!

Baza: Breda

Obowiązki

Twój dzień pracy rozpocznie się między 04:30 a 06:00 w Bredzie. Odbierzesz kluczyki do swojej ciężarówki i pojedziesz z załadowaną ciężarówką do pierwszego klienta. Praca jest tak zróżnicowana, że w ciągu dnia odwiedzasz restauracje, szpitale, lotniska, a nawet parki rozrywki. Dlatego ważne jest, abyś chętnie rozmawiał z klientami.
Po odwiedzeniu ostatniego klienta wrócisz do Bredy około godziny 15:00-16:00.

Czy chcesz pracować na stanowisku kierowcy, na którym masz możliwość ustalania własnych godzin pracy?
W takim razie to stanowisko jest właśnie dla Ciebie!
Oferujemy różne harmonogramy, co oznacza, że prawie każdy harmonogram jest możliwy!

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum 3 miesiące doświadczenia jako kierowca kat. C lub CE

  • Prawo jazdy kat. C lub CE, kod 95 oraz karta do tachografu cyfrowego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Własny samochód (do dojazdu do/z pracy)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe 17,99 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego i kategorii prawa jazdy) plus dodatki

  • Umowa holenderska

  • Wynagrodzenie tygodniowe (500-600 euro netto)

  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 50-55

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie