Kierowca kat. CE - Transport produktów spożywczych

2024-06-28 ID OFERTY: 965849

Nasz klient od ponad 80 lat codziennie zajmuje się logistyką dla wielu atrakcyjnych firm i marek.

Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki CE w transporcie krajowym!

Baza: Pijnacker

Opis Stanowiska:

Jako kierowca będziesz przewozić artykuły spożywcze do sklepów w Holandii. Załadunek i rozładunek będzie również częścią Twojej pracy, będzie wykonywany za pomocą EPT, ręcznego wózka paletowego lub wózka widłowego. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać brakujące produkty.

Pamiętaj: elastyczność jest bardzo ważna w tej pracy.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku. Musisz być również gotowy do pracy w sobotę, natomiast praca w niedzielę nie jest obowiązkowa (jeden dzień wolny jako rekompensata, w ciągu tygodnia).  Liczba postojów zależy od godzin zmiany, ale będzie wynosić od 10 do 20. Dzień pracy trwa od 10 do 15 godzin.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy jako kierowca ciężarówki CE

  • Własny samochód do jazdy do/z pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe 18,71 € w zależności od doświadczenia zawodowego + dodatki

  • Wynagrodzenie tygodniowe (800-900 € netto)

  • Umowa holenderska

  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 50-60

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie