Kierowca Kat. CE z systemem hakowym (Antwerpia)

2024-06-28 ID OFERTY: 965848

Nasz klient jest jednym z wiodących dostawców opakowań papierowych na świecie, prowadzącym działalność w 23 krajach europejskich i 12 krajach obu Ameryk. Projektuje, produkuje i dostarcza opakowania papierowe, ale także zapewnia rozwiązania w zakresie recyklingu, aby zapewnić, że opakowania z tektury falistej i papier naszych klientów są poddawane recyklingowi w sposób odpowiedzialny, wydajny i niezawodny.

Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki CE w transporcie krajowym!

Baza: Antwerpia

Opis Stanowiska:

Na tym wymagającym i zróżnicowanym stanowisku kierowcy ciężarówki z przyczepą wyposażoną w system ramion hakowych jesteś odpowiedzialny za transport różnych kontenerów i/lub strumieni odpadów. Musisz także obsługiwać hak (hak przymocowany do ciężarówki, za pomocą którego kontenery są podnoszone i wciągane na ciężarówkę). Hakowiec może unieść do 30 ton. Gdy kontenery znajdują się na miejscu, należy zabezpieczyć je od góry specjalnymi siatkami. Obszar pracy obejmuje całą Belgię, zarówno miasta, jak i wsie.

Praca trwa od poniedziałku do piątku. Dzień zaczyna się między 3 a 6 rano i trwa 12-15 godzin.

Pamiętaj: elastyczność jest bardzo ważna w tej pracy; obsługa haka jest częścią pracy; praca zgodnie z procedurami jest bardzo ważna.

Wymagania:

  • Minimum trzy lata doświadczenia jako kierowca ciężarówki CE;

  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego;

  • Dobra znajomość języka angielskiego. Język niderlandzki będzie dodatkowym atutem;

  • Własny samochód (w celu dojazdu do/z pracy);

  • Zaświadczenie o niekaralności będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Kontrakt belgijski;

  • Wynagrodzenie godzinowe od € 15 brutto plus dodatki w zależności od doświadczenia;

  • Bony na posiłki w wysokości € 8  dziennie;

  • Wynagrodzenie tygodniowe: € 800-900

  • Płatne dni urlopowe;

  • Ubezpieczenie zdrowotne;

  • Liczba godzin w tygodniu 50-55;

  • Zakwaterowanie;