Kierowca samochodu ciężarowego (bez ADR)

2023-07-31 ID OFERTY: 875018

Dla naszego klienta, specjalizującego się w transporcie substancji niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, poszukujemy nowego kierowcy ciężarówki do przewozu luzem / ciężarówki do przewozu kontenerów.

Będziesz jeździł głównie dla tego samego klienta, który ma oddziały w Beringen, Roeselare i Gandawie.

Miejsce zatrudnienia: Heusden-Zolder

Twoje obowiązki:

  • Wyjeżdżasz rano między 03:00 a 05:00 i ładujesz ciężarówkę w Beringen.

  • Następnie jedziesz do Gandawy lub Roeselare, aby rozładować ciężarówkę.

  • Trasę tę wykonuje się kilka razy dziennie, w zależności od planowania produkcji i liczby ładunków do wykonania.

Wymagania

  • Jesteś bardzo elastyczny w kwestii godzin pracy: długie i krótkie dni przeplatają się.

  • Potrafisz radzić sobie z presją i nie lubisz próżnować.

  • Od czasu do czasu jesteś gotowy zostać na noc.

  • Masz praktyczną mentalność i wiesz, jak zabrać się do pracy.

  • Lubisz pracować niezależnie.

  • Wykształcenie: Do pracy w charakterze kierowcy ciężarówki do przewozu luzem nie jest wymagane żadne specjalne szkolenie.

  • Wiedza zawodowa: Jeśli masz doświadczenie w pracy z przyczepą do przewozu luzem/kontenerami, będzie to duży plus.

  • Umiejętności językowe: Mówisz (płynnie) po angielsku

  • Certyfikaty: Posiadasz ważne prawo jazdy CE, kod 95 oraz badania lekarskie.

  • Jeśli masz doświadczenie z naczepą do przewozu luzem/kontenerów, jest to duży plus.

Oferujemy

  • Dołączysz do rozwijającej się firmy rodzinnej, która zapewni Ci bezpieczeństwo zatrudnienia aż do emerytury.

  • Będziesz pracować średnio 11 godzin dziennie, a nadgodziny będą płatne w wysokości 150%.

  • Otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 14,5025 + 1,6865 € ARAB + bony na posiłki w wysokości 8 €.

  • Kontrakt belgijski z opcją stałego zatrudnienia po okresie przejściowym

  • Zapewnione zakwaterowanie: 75€ za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie)

  • Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień

  • Dodatki: urlop, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.

  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • pomoc polskiego koordynatora przez cały czas trwania umowy

  • Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego i uzupełnionego cv w języku polskim lub angielskim. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.