Kierownik zespołu montażowego Vendée, Francja

2024-04-03 ID OFERTY: 945530

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta francuskiej firmy, która specjalizuje się w produkcji wysokowydajnych kompozytowych części technicznych (zbiorniki, urządzenia kotłowe lub ciśnieniowe, wykładziny) wytwarzanych dzięki procesowi nawijania włókien szklanych, węglowych oraz żywicy epoksydowej poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik zespołu montażowego
Miejsce pracy: Vendée, Francja
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • nadzór procesu montażu produkcji wysokowydajnych kompozytowych części technicznych ( tj. zbiorniki, urządzenia kotłowe lub ciśnieniowe, wykładziny) wytwarzanych dzięki procesowi nawijania włókien szklanych, węglowych oraz żywicy epoksydowej
 • koordynacja pracy zespołu
 • dbanie o jakość wykonywanych prac
 • zapewnienie bezpieczeństwo i higienę pracy
 • sporządzanie raportów z przebiegu produkcji
 • zapewnienie efektywnej i zgodnej z normami realizacji procesu produkcyjnego

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • znajomość procesu produkcyjnego oraz standardów jakości
 • znajomość języka angielskiego lub francuskiego
 • zdolność czytania i interpretowania rysunków technicznych
 • umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
 • komunikatywność oraz dobra organizacja pracy
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie na francuskich warunkach
 • wynagrodzenie 2200-2800€ netto/miesiąc - w zależności od doświadczenia
 • 10% premii urlopowej
 • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
 • gwarantowane 39h pracy tygodniowo
 • darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy