Kierownik zespołu na budowie

2024-04-26 ID OFERTY: 951026

Nasz klient ma siedzibę w Andenne, w strefie przemysłowej Seilles, i rozwinął swoją działalność w zakresie konstrukcji metalowych.

Specjalizuje się w konstrukcjach metalowych, szkieletach metalowych, konstrukcjach inżynieryjnych i spawaniu mechanicznym. Projektuje, produkuje w  warsztatach i instaluje na miejscu.

Dla wzmocnienia zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko  kierownika zespołu.

OBOWIĄZKI:

  • Będziesz montował wszelkiego rodzaju konstrukcje metalowe (z zespołem od 3 do 6 monterów);

  • Będziesz zarządzać i organizować placem budowy;

  • Zarządzanie sprzętem i codziennymi zamówieniami na budowie;

  • Zapewnienie terminowego ukończenia budowy;

  • Analizowanie planów wykonawczych, planowanie i optymalizacja zasobów technicznych i materiałowych;

  • Zapewnienie zgodności z przepisami bezpieczeństwa.

TWOJE CECHY :

  • Masz doświadczenie jako monter konstrukcji metalowych;

  • Jesteś graczem zespołowym z dobrymi umiejętnościami organizacyjnymi i przywódczymi;

  • Potrafisz pracować na wysokości;

  • Jesteś proaktywny i rygorystyczny;

  • Posiadasz prawo jazdy.

OFERUJEMY :

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz różne świadczenia dodatkowe.

  • Stawka €15,44 b/h (do negocjacji w zależności od doświadczenia) + €8 czeków żywnościowych za każdy przepracowany dzień roboczy,

  • Program szkoleniowy dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Przyjazną atmosferę w średniej wielkości firmie na ludzką skalę.

  • Zwrot kosztów transportu do Belgii maksymalnie do 125 € po przepracowanych czterech tygodniach pracy

  • Pomoc w organizacji wyjazdu i załatwieniu wszelkich formalności

  • Premia na koniec roku: 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Zakwaterowanie 55 € tygodniowo za pokój dwuosobowy, 85 € tygodniowo za pokój jednoosobowy

Dodatkowo oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w średnim przedsiębiorstwie.