Kierownik Zespołu produkcyjnego - Niemcy

2024-10-23 ID OFERTY: 986899

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - lidera z branży przetwórstwa mlecznego poszukujemy Kierownika Zespołu odpowiedzialnego za nadzór nad procesem pakowania sera w zakładzie produkcyjnym w Altentreptow. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za kierowanie 30-osobowym zespołem pracowników, dbając o ich koordynację oraz dyscyplinę. Chcesz zarządzać zespołem i mieć realny wpływ na jakość produktów w branży spożywczej? Nie zwlekaj - poznaj szczegóły oferty!Lokalizacja: Altentreptow, NiemcyZakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem 30 pracowników odpowiedzialnych za produkcję i pakowanie serów

  • Planowanie, koordynacja i nadzór nad codziennymi zadaniami w procesie produkcji

  • Dbanie o wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów zgodnie ze standardami

  • Motywowanie zespołu oraz wspieranie ich w rozwoju zawodowym

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych i zapewnienie ciągłości produkcji

  • Zapewnienie przestrzegania BHP i zasad higieny obowiązujących w zakładzie

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie techniczne lub tytuł mistrza w dziedzinie produkcji lub inżynierii

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku lidera lub kierownika zespołu w produkcji

  • Mile widziana znajomość branży spożywczej

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętności przywódcze – asertywność, komunikatywność i umiejętność podejmowania decyzji

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany: poranna, popołudniowa, dzienna)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 5400 €/brutto miesięcznie plus dodatki za pracę zmianową

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazne i międzynarodowe środowisko pracy