Komisjoner / Pracownik magazynu (k/m) – okolice Berlina

2024-08-28 ID OFERTY: 978420

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (KRAZ nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Großbeeren

Zakres obowiązków:

● Komisjonowanie różnych artykułów np. spożywczych i kosmetycznych, świeczek
● Skanowanie towarów (przy pomocy skanera), pakowanie i kompletowanie zamówień
● Obsługa zwrotów

Wymagania:

● Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
● Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
● Rzetelność i odpowiedzialność
● Szybkość i efektywny sposób pracy
● Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

● Różnorodny zakres obowiązków
● Nowoczesne miejsce pracy
● Niemiecka umowa o pracę na pełny etat
● Wynagrodzenie w wysokości 13,50 euro brutto/h
● Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50