Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) – Praca w Niemczech

2024-04-15 ID OFERTY: 948327

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (KRAZ nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:okolice Oldenburga

Zakres obowiązków:
- Pakowanie towarów i zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów
- Transport towarów za pomocą elektrycznego paleciaka typu Ameise
- Sprawdzanie zapakowanych towarów pod kątem kompletności
- Praca z systemem Pick by Voice
- Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości

Wymagania:
- Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
- Znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędna
- Rzetelność i odpowiedzialność
- Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
- Szybkość i efektywny sposób pracy
- Prawo jazdy kat. B (przynajmniej jedno na dwie osoby)

Oferujemy:
- Długoterminową pracę w nowoczesnym magazynie z zaawansowanym sprzętem
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 13,50 € brutto/h plus dodatki
- Od 3. miesiąca dodatek za wyniki
- Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe
- Miłą atmosferę w pracy w dynamicznym zespole
- Komfortowe zakwaterowanie
- Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jesteś zainteresowany/a?

Prześlij nam swoje CV na poniższy adres mailowy, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105