Komisjonowanie art. spożywczych – Niemcy- Frankfurt nad Menem

2024-06-26 ID OFERTY: 965432

Praca w Niemczech czeka na Ciebie!

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

 Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia!

Wymagamy zaświadczenie o niekaralności!

 Opis stanowiska:

  • praca polega na przygotowywaniu/ kompletowaniu zamówień- produkty spożywcze,

  • mamy też; dział suchy i chłodny (ok. 3-6 stopni)- nabiał- system słuchawkowy (w j. polskim),

  • komisjonowanie wina,

  • komisjonowanie fotowoltaiki

Oferujemy:

  • pracę na dłuższy czas

  • miesięczne zarobki w €, możliwość pobierania zaliczek

  • zapewnione zakwaterowanie

  • umowa na warunkach

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414

Iza +48 570 901 913

Klaver sp. z.o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

więcej ofert - www.klaverteam.com

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!