Konserwator maszyn i urządzeń w Canpack Netherlands

2024-04-22 ID OFERTY: 949727

Wynagrodzenie €17,23 za godzinę

Akceptowane języki Niderlandzki, Angielski

Branża Techniczna

Miejsce pracy Helmond, Holandia

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Canpack Netherlands to firma, która z pasją tworzy nowe możliwości dla rozwoju swojej działalności i dla ukształtowania na rynku. Rozwój jest dla nich ważny i są bardzo dumni ze swojego dotychczasowego rozwoju i rozwoju swojej marki.  Obecnie oferują wysokiej jakości szkło, metalowe zamknięcia, opakowania spożywcze i przemysłowe, a także puszki do napojów.
Jako Konserwator maszyn i urządzeń będziesz odpowiedzialny za naprawę uszkodzonych części i narzędzi produkcyjnych przy użyciu konwencjonalnych maszyn. Praca, którą będziesz wykonywać, obejmuje trzy obszary działań:
1. Obróbka: odbiór uszkodzonych narzędzi produkcyjnych i części, dostarczanie naprawionych części, obsługa maszyn do obróbki, produkcja uszkodzonych części maszyn.
2. Konserwacja: sprawdzanie poziomu oleju w maszynach wykorzystywanych w pracy, pomoc w przestawianiu linii, zarządzanie i konserwacja narzędzi i przyrządów pomiarowych.
3. Administracja: raportowanie wyników pomiarowych, pisanie codziennych raportów, aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji i rysunków.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na jedną zmianę od 08:00 do 16:30. Ogółem przepracujesz 40 godzin tygodniowo.
Pierwszego dnia pracy odbędziesz jednodniowe szkolenie bezpieczeństwa, które będzie szkoleniem opłaconym. Po tym szkoleniu rozpoczniesz pracę i otrzymasz niezbędną pomoc od kolegów. Firma zawsze daje możliwość rozwoju i wsparcie w pracy. Dołącz do zespołu jako Konserwator maszyn i urządzeń !

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Frezowanie CNC
Toczenie CNC
Rozwiązywanie problemów
Naprawianie części
Konserwacja maszyn
Programowanie maszyn
Odczytywanie rysunków technicznych
Praca z użyciem narzędzi ręcznych
Praca z użyciem elektronarzędzi

Wymagania
Posiadasz zaplecze techniczne
Znajomość procesu obróbki i narzędzi
Znajomość norm ISO/BRC, HACCP oraz standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych
Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego