Konserwator obiektu – złota rączka w hotelu w Irlandii

2024-02-28 ID OFERTY: 938241

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Unii Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o numerze KRAZ 27184

Opis stanowiska:

Praca w hotelu w Irlandii. Zadania to:

- bieżące prace konserwacyjne i naprawcze w obrębie hotelu i działania prewencyjne minimalizujące ryzyko awarii, malowanie, wymiana żarówek, wymiana zamków w drzwiach itp

-dbanie o estetykę i bezpieczeństwo techniczne hotelu

 Wymagania:

- podstawowa znajomość j. angielskiego

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub umiejętności pozwalające na wykonanie prac remontowo-naprawczych

 Nasza oferta:

-kontrakt podpisywany bezpośrednio z hotelem na umowie irlandzkiej ( nie agencja, pracownik hotelu od pierwszego dnia)
-wynagrodzenie od 12,80 €/h brutto
- kwota wolna od podatku w Irlandii wynosi 17tys €/na rok, do tej kwoty praktycznie nie płaci się podatku i otrzymuję się 12 € /h na rękę

- kontrakt na 49 h pracy w tygodniu

- wypłaty tygodniowe

- zapewnione zakwaterowanie 5 km od hotelu za 64 € na tydzień ze wszystkimi rachunkami

- darmowy transport do i z pracy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem na adres kontakt@cekal.pl w tytule Złota rączka