Koordynator z językiem niemieckim → praca na magazynie

2024-06-23 ID OFERTY: 964539

Opis stanowiska

  • Komisjonowanie nabiału (sery, jogurty)

  • Jazda wózkiem widłowym/paletowym

  • Kontakt z klientem

  • Koordynowanie prac na magazynie

  • Planowanie zmian i opieka nad pracownikami

  • Praca w miejscowości Mertingen (86690)

Wymagania stanowiska

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Znajomość języka niemieckiego
    w stopniu komunikatywnym (min.A2/B1)

  • Samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z firmą

  • Stawkę 16€/h brutto

  • Urlop 24 dni

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)

  • Pracę do zaraz!

Opiekunowie rekrutacji

Sali Marta
marta@sedulus.pl

+48608554697