Komisjoner Niemcy PRACA DLA PAR !

2023-08-10 ID OFERTY: 878628

Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

KOMISJONER ARTYKUŁÓW OŚWIETLENIOWYCH

PRACA DLA PAR

Miejsce pracy: Hesja, środkowe Niemcy

Obowiązki:

·       komisjonowanie artykułów oświetleniowych zabawek

·       praca ze skanerem ręcznym

·       przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania:

·       gotowość do podjęcia pracy od zaraz (praca 2-zmianowa od poniedziałku do piątku)

·       samochód do wyjazdu mile widziany

Gwarantujemy:

·       stawkę godzinową w wysokości 13,50€ brutto /godzinę

·       zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę

·       min. 40 godzin pracy w tygodniu

·       opłacane składki ZUS

·       wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo do 10-go dnia każdego miesiąca

(w EURO lub w PLN)

·       komfortowe zakwaterowanie w wysokości 160 EURO/m-c (kwota stała) –

standard niemiecki, pokoje 1- lub 2-osobowe

·       płatny urlop wypoczynkowy oraz gwarantowany ekwiwalent za Święta Bożego Narodzenia

·       stała opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz kontakt z nim przez 7 dni w tygodniu

Komisjoner art. oświetleniowych