Kosztorysant (branża elektryczna)

2024-08-23 ID OFERTY: 977314

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - firmy działającej w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji i Holandii jako dostawca usług E&I (elektrycznych i instrumentacyjnych) oraz wykonawca wspierający projekty elektryczne w branżach takich jak farmacja, przemysł, centra danych, dystrybucja energii, poszukujemy do pracy na stanowisku: Kosztorysant (branża elektryczna/serwerownie)Miejsce pracy: Frankfurt Niemcy, Galve SzwecjaZakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • pełna ocena i interpretacja dokumentacji kontraktowej projektu
 • planowanie i analizowanie zapytań dostawców i podwykonawców
 • dostarczanie precyzyjnych, konkurencyjnych i opłacalnych wycen w odpowiednim czasie
 • kontrola handlowa i umowna kont podwykonawców
 • analizowanie zmian w zakresie prac i wprowadzanie zmian cenowych
 • prowadzenie dokładnych rejestrów przygotowanych roszczeń, wydanych certyfikatów i przepływów finansowych
 • dostarczanie informacji i analiz kwestii i ryzyk zgodnie z wymaganiami kierownictwa
 • zarządzanie i prognozowanie przepływów pieniężnych projektu
 • raportowanie postępów - zarówno wewnątrz firmy, jak i do klientów

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie techniczne kierunkowe
 • znajomość zarządzania komercyjnego w budownictwie
 • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (branża elektryczna)
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • biegła znajomość pełnego pakietu Microsoft, w tym Excel
 • znajomość zagadnień związanych z przetargami elektrycznymi będzie dodatkowym atutem.
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na warunkach danego kraju, bezpośrednio z pracodawcą
 • bardzo dobre wynagrodzenie, do negocjacji
 • pełne ubezpieczenie
 • jednoosobowy pokój i bezpłatne zakwaterowanie
 • zwrot kosztów transportu do Niemiec/Szwecji (opłacony bilet lotniczy lub opłacone koszty paliwa )
 • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w innowacyjnych projektach