Krawcowa - Praca w Boxtel

2024-09-10 ID OFERTY: 980315

Chcesz pracować w firmie, która produkuje najwyższej jakości sprzęt do placów zabaw? Marzysz o miejscu, gdzie Twoje umiejętności krawieckie będą doceniane i rozwijane?

Na początku zapewnimy Ci pełne szkolenie we wszystkich etapach produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem pracy z materiałami i technikami szycia.

Twoje Zadania:

  • Szycie i montaż komponentów materiałowych do sprzętu na place zabaw.

  • Praca nad różnorodnymi elementami: wyściółki, elementy miękkie, obszycia oraz części do parków i trampolin.

  • Zapewnienie wysokich standardów jakości, niezawodności i bezpieczeństwa wszystkich produktów.

Co Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: €14,50 + €0,74 (wartość ADV) = €15,24/godzina.

  • Nadgodziny: €14,00 netto za godzinę.

  • Obuwie ochronne S3 Kevlar dostarczone przez agencję.

  • Podwyżka wynagrodzenia po 3 miesiącach przy pozytywnym rozwoju zgodnie z planem.

  • Praca w młodym, różnorodnym i dynamicznym zespole.

  • Długoterminowa możliwość zatrudnienia.

  • Możliwość bezpośredniego kontraktu z firmą.

  • Dwie przerwy kawowe i jedna lunchowa w nowoczesnej stołówce.

  • Odzież robocza dostarczona przez firmę.

  • Bezpłatny transport do pracy i z powrotem.

  • Dodatek na dojazdy prywatnym samochodem.

  • Bezpłatne gorące napoje: herbata, kawa i zupy.

  • Świeże owoce za darmo.

Wymagania:

  • Zdolności manualne.

  • Doświadczenie w pracy z maszynami do szycia i obsługą tkanin.

  • Dostępność od sierpnia.

  • Elastyczność, proaktywność i dbałość o jakość.

Nie przegap tej okazji i aplikuj już teraz!