Kucharz i Pomoc kuchenna Niemcy

2024-06-21 ID OFERTY: 964459

Praca POMOCNIK KUCHARZA I KUCHARZ

Szukamy 1-2 ludzi na stanowisko : Pomocnik kucharza

Miejsce pracy: 26486 Wangerooge –wyspa obok Hamburga

Wymagania:

- Niemiecki lub ang podstawowa znajomość

- doświadczenie minimum 2 lata.

Czas pracy 140-160h – 5 dni pracy w tygodniu. (35-40h w tyg)

Wynagrodzenie 15.00€/h brutto (polska umowa)

Zakwaterowanie: Pokój 1 osobowy, darmowy obok restauracji.

Możliwe nadgodziny.

Zakres obowiązków: Pomoc przy przygotowywaniu śniadań, obiadów i kolacji. Utrzymanie czystości w kuchni i jadalni.

Szukamy też 1-2 Kucharzy

Miejsce pracy: Egestorf

Wymagania:

-min. podstawowy niemiecki /angielski

-doświadczenie min. 2 lata na kuchni

Czas pracy: 40h w tygodniu

Wynagrodzenie: 16 E/h brutto

Zakwaterowanie: Pokój 1 osobowy, darmowy obok firmy

Obowiązki: Przygotowywanie potraw, gotowanie a la carte, gotowanie na imprezy/ wydarzenia

Jesteś zainteresowany/a?

Wyślij CV na elzbieta@humanbe.pl

lub zadzwoń / wyślij wiadomość

+48 602 420 559