Kucharz, Sankt Englmar, Niemcy

2024-07-30 ID OFERTY: 973138

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.Dla naszego klienta - hotelowej restauracji, która specjalizuje się w kuchni włoskiej szukamy kandydatów na stanowisko:

Kucharz
Miejsce pracy: Sankt Englma
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • praca w restauracji hotelowej specjalizującej się w kuchni włoskiej
 • przygotowywanie wysokiej jakości potraw zgodnie z recepturami
 • zapewnienie wysokiego standardu jakości i estetyki dań
 • praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i higieny

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w pracy jako kucharz
 • znajomość kuchni włoskiej będzie dodatkowym atutem
 • umiejętność pracy w zespole oraz szybkie przystosowanie się do zmieniających się warunków
 • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2
 • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy
 • długoterminowe zatrudnienie na niemieckich warunkach
 • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie: 2300€ netto (w przypadku dużego doświadczenia możliwość negocjowania stawki)
 • darmowe zakwaterowanie
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów