Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Lakiernik przemysłowy

2022-11-25 ID OFERTY: 812342

Opis stanowiska:

  • Malowanie natryskowe elementów konstrukcji stalowych oraz aut

  • Mycie i przygotowanie do malowania

  • Obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania:

  • Znajomość metody malowania airless

  • Min. 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku lakiernika przemysłowego

  • Prawo jazdy i własny samochód

  • Mile widziana komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wynosi od 14,50 € brutto/h + 10,20 € netto diety dziennej

  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni, łazienki i Internetu

  • Możliwość pracy od zaraz

  • Pracę u niemieckiego pracodawcy

  • Pomoc przy formalnościach