Lakiernik przemyslowy, w Grimma (blisko Lipsk)

2024-03-20 ID OFERTY: 942588

Dla naszego klienta w Grimma (niedaleko Lipska)

poszukujemy lakierników

Zadania:

  • szpachlowanie przemysłowe, ręczne i maszynowe w konfiguracji wielowarstwowej (konstrukcja, płaskość powierzchni, szpachlówka włóknista)

  • szpachlowanie, szlifowanie, prace wykończeniowe i naprawcze pojazdów szynowych, części karoserii, podzespołów i wyrobów w sektorze NFZ

  • Przygotowanie lakieru, ochrona antykorozyjna, lakierowanie pojazdów szynowych, części karoserii, podzespołów i wyrobów w sektorze NFZ

  • Gruntowanie i malowanie za pomocą pistoletu kubkowego i urządzeń Airless w razie potrzeby

  • Optyczna kontrola konturu, powierzchni, wyglądu kolorów, ewentualnie obróbka końcowa zgodnie z specyfikacji

  • Mieszanie składników zgodnie z instrukcją postępowania i wytycznymi producenta.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego (techniczne podstawy)

  • Auto i prawo jazdy

  • Doswiadczenie jako lakiernik

  • Chec do pracy w systemie zmianowym (od poniedzialku do piatku)

Oferta:

  • Niemiecka umowa na czas nieokreslony, z calym pakietem socjalnym

  • Wynagrodzenie zgodne z taryfikatorem IGZ: Grupa płacowa 2b = 14,15 € brutto = 9,71 € netto + dodatek za podróż/godzinę pracy 3,29 € netto = 13,00 € netto + 10 € dodatkowe wyżywienie/wydatki na dzień roboczy

  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce

  • Platne urlopy i premie swiateczne

Zainteresowane osoby prosimy o wyslanie swojego CV (aktualnego) na adres email zgorzelec@wbd-gruppe.de ( w tytule prosimy o napisanie stanowiska i miejscowosci)

Kontakt telefoniczny +491578-0574595