Lakiernik Przemysłowy

2024-07-02 ID OFERTY: 966867

Nasza oferta :

  • Niemiecka umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 18,31 /h (brutto), po 3 mies. 19,06 /h i 26,27 /h (brutto) po 15. miesiącu pracy

  • Dodatek wakacyjny i świąteczny

  • Długoterminowe planowanie zmian

  • Ciekawy zakres czynności

  • Dieta 14 euro oraz darmowe zakwaterowanie

  • Wdrożenie

Praca 50km od granicy, a także (Siegen, Kassel, Bautzen, Heningsdorf) + UTM (Müller Milch Leppersdorf)

Zakres zadań :

Praca na dziale finishu

  • Malowanie natryskowe

  • Końcowe barwienie i zewnętrzne malowanie nadwozia

  • Sprawdzanie jakości powierzchni i

  • grubości powłoki lakierniczej

  • Poprawki

Profil Kandydata :

  • Ukończone wykształcenie jako malarz/lakiernik samochodowy lub podobne

  • Doświadczenie w obróbce powierzchni

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację w miejscu pracy