Lakiernik samochodowy

2024-04-02 ID OFERTY: 945384

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

Dla jednego z naszych klientów – jednej z największych sieci naprawy uszkodzeń samochodów w Holandii, poszukujemy lakiernika samochodowego. Z ponad 80 firmami, firmy naszych klientów znajdują się w całej Holandii.

Miejsce pracy: Emmeloord, Holandia.

Godziny pracy: Od poniedziałku do piątku 7:45 - 16:45 (8 godzin dziennie).

Zakres obowiązków:
- malowanie części karoserii (samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów użytkowych),
- maskowanie części, które nie mają być lakierowane i zapewnienie skutecznego usunięcia materiału maskującego po zabiegu,
- w razie potrzeby wykonywanie napraw częściowych,
- przygotowanie części do natrysku (odrdzewienie, odtłuszczanie, usunięcie starych warstw farby, nałożenie podkładu, przeszlifowanie i szpachlowanie itp.)
- mieszanie farby według koloru za pomocą odpowiedniej instalacji i nakładanie farby na karoserię,
- zamawianie produktów farbowych i nielakierniczych za pomocą formularza zamówienia,
- sprawdzanie przychodzących towarów i/lub listu przewozowego,
- utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy,
- w razie potrzeby wykonywanie dodatkowych zadań w innych działach.

Od kandydatów oczekujemy:
- kilkuletniego stażu pracy,
- doświadczenia w pracy przy naprawie samochodów,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- prawa jazdy kat.B,
- umiejętności pracy na zlecenie, organizacji własnego czasu,
- umiejętności pracy w zespole,
- znajomości przepisów prawa pracy, jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska,
- chęci uczestnictwa w kursach.

Odpowiednie wykształcenie/kurs będzie zaletą.

Naszym pracownikom oferujemy:
- możliwość kursów,
- długoterminowa praca w Holandii – po roku możesz otrzymać umowę na czas nieokreślony,
- dobre warunki pracy,
- 5 dni roboczych w tygodniu,
- 40 godzin tygodniowo,
- samochód służbowy (możliwość wykorzystania go do celów prywatnych),
- w razie potrzeby zapewnione zakwaterowanie (możliwość zamieszkania samodzielnie za dodatkową opłatą),
- kontrakt holenderski,
- holenderskie ubezpieczenie zdrowotne 35.49 EUR/tydzień.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi : od 16.00 EUR do 18.00 EUR (w zależności od Twojego doświadczenia, możliwości rozwoju).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim na maila: jras@workcentre.com.pl
W tytule e-maila proszę wpisać: Lakiernik samochodowy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:
- +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 / +48 739 230 594 (Biuro Opole)
- +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
- +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/