Lakiernik samochodowy Niemcy

2024-02-14 ID OFERTY: 935773

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - dużej niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik samochodowy
Miejsce pracy: Niemcy
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • ustalanie zakresu napraw lakierniczych
 • przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru
 • odkrywanie podłoża (poprzez usunięcie starych powłok)
 • odtłuszczanie za pomocą odpowiednich środków
 • gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi lub podkładami z wypełniaczami
 • wyrównywanie powierzchni szpachlami i szlifowanie
 • nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię
 • suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
 • współpraca z innymi pracownikami podczas wykonywania zadań lakierniczych
 • kontrola jakości powłok lakierniczych i wykonanych prac

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe (potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły)
 • doświadczenie na danym stanowisku
 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego warunek konieczny!
 • prawo jazdy kat. B i własny samochód
 • dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
 • stawkę do negocjacji w zależności od doświadczenia (dieta + dodatki)
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • darmowe zakwaterowanie
 • wyposażenie ochronne i ubranie ochronne