LAKIERNIK SAMOCHODOWY - PRACA OD ZARAZ!

2024-04-16 ID OFERTY: 948529

Praca w Holandii dla lakiernika samochodowego. Praca polega na lakierowaniu kabin ciężarowych MAN oraz rożnych konstrukcji ciężarowych metodą akrylową.

Oferujemy:

-Wynagrodzenie: 15-19€/h w zależności od doświadczenia

-Praca stała, umowa na długi okres czasu

-Bezpłatny transport do i z pracy

-Zakwaterowanie: pokoje jednoosobowe z wifi (80€/100€ na tydzień, zależne od lokalizacji)

Obowiązki:

-Aplikacja podkładów, farb bazowych i lakierów zgodnie z określonymi standardami jakościowymi

-Przygotowanie i obsługa sprzętu lakierniczego, takiego jak pistolety natryskowe, kompresory powietrza i piece do utwardzania

-Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy oraz utrzymanie narzędzi w dobrym stanie

Wymagania:

-Komunikatywny język angielski

-Doświadczenie jako lakiernik

-Dokładność, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres email: rekrutacja@techplusbv.nl Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego w godzinach od 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku. Numer telefonu: +48 798 017 974