Lakiernik/Pomocnik lakiernika samochodowego

2024-06-07 ID OFERTY: 960266

Kogo potrzebujemy:  Lakiernicy przemysłowi i pomocnicy lakierników

Do pracy w firmie zajmującej się naprawą karoserii samochodowych, powlekanim przemysłowym, powlekaniem samochodów ciężarowych oraz naprawą przyczep i pojazdów kempingowych.

Oudenbosch, Holandia

Zakres obowiązków :

  • Lakierowanie elektrostatyczne pistoletem fabrycznie nowych maszyn, zwyżek koszowych i cystern.

  • Dla osób bez doświadczenia praca jako pomocnik lakiernika.

Stawka : 13.27e/h + 8% dodatku wakacyjnego , wypłacane co tydzień

( Dla lakiernika, który już ma doświadczenie: + dodatek 1 euro brutto na godzinę.+Po trzech tygodniach dodatek wzrasta z 1,00 euro do 1,85 euro brutto na godzinę.)

Oferujemy :

-Stabilną pracę przez cały rok

-Pracę na jedną zmianę 08:00 – 16:45

-Zapewniamy gwarancję przepracowania 40h tygodniowo

-Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagane :

-Podstawy języka angielskiego a1/a2

-Doświadczenie mile widziane, ale zatrudniamy też osoby pragnące  je zdobyć :)

-Buty ochronne czarne, wysokie S3.

Serdecznie zpraszam do aplikowania !