Lider zespołu na magazynie, 1915-2115 euro na rękę, bezpłatne zakwaterowanie

2024-07-26 ID OFERTY: 972500

OPIS OFERTY:

  • Lokalizacja: praca w Getyndze

  • Praca na stanowisku wewnętrznego trenera

  • Zadania: szkolenie i wprowadzanie w pracę nowych pracowników (komisjonerów)

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Możliwość pracy w sobotę

  • Szczegółowe wprowadzenie w zakres obowiązków

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Praca w renomowanej firmie z oddziałami w całej Europie

OFERUJEMY:

  • Pensję 1915-2115 euro na rękę

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (w języku polskim)

  • Świadczenia niemieckie: dodatek na dziecko 250€ (Kindergeld), ubezpieczenie, składki na niemiecką emeryturę

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Sprawdzone oferty pracy

  • Szybki i sprawny wyjazd do pracy

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości języka niemieckiego

  • Zaświadczenia o niekaralności