Lider Zespołu - Wykładanie towarów w Supermarketach

2024-09-01 ID OFERTY: 979114

Miejsce pracy: Amsterdam

Stawka godzinowa: 15,42 -22,46 €/h brutto (w tym dodatek wakacyjny)

Godziny pracy: Zmiany wieczorne i nocne (od 20:00 do 01:00 lub 06:00)

Poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych osób do objęcia stanowiska Lidera Zespołu w supermarkecie. Jeśli masz umiejętności przywódcze, potrafisz motywować innych i lubisz pracować w szybkim tempie, to praca dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

   - Praca "ramię w ramię" z zespołem, w tym uzupełnianie towarów na półkach przez około 90% czasu pracy.

   - Inspirowanie i motywowanie zespołu do osiągania wspólnych celów oraz dbanie o pozytywną atmosferę pracy.

   - Przydzielanie zadań członkom zespołu oraz nadzorowanie ich realizacji, zapewniając wysokie standardy pracy.

   - Regularna ocena jakości i efektywności pracy członków zespołu oraz udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej.

   - Proaktywne rozwiązywanie problemów w zespole, aby zapewnić płynność pracy.

   - Prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników, aby zapewnić im odpowiednie przygotowanie do pracy.

   - Dbanie o przestrzeganie norm i przepisów przez zespół podczas uzupełniania towarów i utrzymywania ekspozycji produktów.

   - Raportowanie:

Wymagania:

- Silne umiejętności komunikacyjne i przywódcze

- Umiejętność pracy pod presją i rozwiązywania problemów

- Dobra kondycja fizyczna i elastyczność w godzinach pracy

- Certyfikat BHV (lub gotowość do jego uzyskania)

Oferujemy:

- Wynagrodzenie: 15,42-22,46e /h brutto, z dodatkami za pracę nocną i święta

- Zakwaterowanie: 125e/tydzień (SNF certyfikat)

- Ubezpieczenie zdrowotne: 38,57e/tydzień

- Bezpłatny transport do pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego i premii kwartalnych

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@humanbe.pl

lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 602 460 130.