Logistyk/Komisjoner, w Hohenmölsen (niedaleko Leipzig)

2024-02-07 ID OFERTY: 934324

Poszukujemy dla Naszego klienta w Hohenmölsen (niedaleko Leipzig),

na stanowisko: Logistyk/Komisjoner

Opis stanowiska pracy:

  • Przechowywanie, przygotowywanie i pobieranie części/materiałów i/lub wykonywanie transportu wewnętrznego

  • Sprawdzanie poprawności i kompletności przychodzących materiałów przy użyciu dokumentów towarzyszących,

  • Rejestrowanie i zgłaszanie odchyleń

  • Przeprowadzanie kontroli wizualnej

  • Montaż lub kompletacja materiałów lub gotowych produktów zgodnie ze specyfikacjami

  • Dostarczanie materiałów do stacji roboczych przy użyciu różnych urządzeń transportowych

  • Potwierdzanie i dokumentowanie zleceń logistycznych

Profil wymagań:

  • 2 lata specjalistycznego szkolenia lub kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie

Logistyka/komisjonowanie

  • Licencja na wózek widłowy

  • Licencja bezpieczeństwa załadunku będzie dodatkowym atutem

  • Jezyk niemiecki na poziomie B1

  • Auto i prawo jazdy!

Praca zmianowa:

  • 1 zmiana/2 zmiany/3 zmiany (godziny nocne dodatkowo platne)

Wymagane badania lekarskie:

  • G 20, G 25.1

Oferujemy:

  • Niemiecka umowe o prace z calym pakietem socjalnym

  • Wynagrodzenie zgodne z IGZ (ustalane indywidualnie)

  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce

  • Platne urlopy i premie swiateczne

  • Mozliwe przejecie przez klienta po 15 mc

  • Mozliwe zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wyslanie CV w jezyku niemieckim oraz uprawnien na wozki, i wymienione badania na adres email: zgorzelec@wdb-gruppe.de

W razie pytan zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +491578-0574595