MAGAZYN Z KOSMETYKAMI - PARY - HOLANDIA

2024-08-28 ID OFERTY: 978601

**Praca w Holandii – zbieranie zamówień na magazynie z kosmetykami!**

Szukasz stabilnej pracy za granicą? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

**Miejsce pracy:** Oosterhout, Ede, Heteren, Holandia

**Stawka:** 14,35 EUR brutto/h

**Twoje zadania:**

-Kontrola jakości i pakowanie produktów

-Sortowanie i zabezpieczanie towarów

-Przygotowanie zamówień do transportu

-Dbaj o porządek w miejscu pracy

**Wymagania:**

-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

-Prawo jazdy – mile widziane, ale nie wymagane!

**Co oferujemy:**

-Cotygodniowe wypłaty

-Wsparcie koordynatora

-Dojazdy do pracy

-Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (wi-fi na miejscu!)

-Ubezpieczenie

Zgłoś się i zacznij swoją przygodę w Holandii!

602 460 130

rekrutacja@humanbe.pl

Czekamy na Ciebie!

Pozdrawiamy,

Agencja HumanBe