Magazynier z J. Niemieckim - Niemcy / Bawaria

2024-03-13 ID OFERTY: 941100

Firma Bayer + Riedl Personalservice GMbH zatrudni :

Magazyniera

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie płynnego przepływu towarów w magazynie

  • Raportowanie stanów magazynowych

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Umiejętność obsługi wózków ręcznych, elektrycznych bądź wózków widłowych będzie mile widziana,

  • Własny środek transportu

  • J. Niemiecki w mowie oraz piśmie A2/B1

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • zakwaterowanie  opłacone przez nas

  • Niemiecką umowe o prace

  • Ubrania robocze