Malarz

2024-06-13 ID OFERTY: 961311

Malarz

Świetna oferta dla malarzy

Jako Adecco jesteśmy renomowaną agencją pośrednictwa pracy, która ma licznych klientów w Norwegii. Obecnie dla jednego z nich poszukujemy wykwalifikowanych i oddanych malarzy, którzy dołączą do zespołu przy ekscytującym projekcie w Molde. Stanowisko to stanowi doskonałą okazję dla osób chcących zaprezentować swoje umiejętności w profesjonalnym otoczeniu.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie powierzchni do malowania, w tym czyszczenie, skrobanie, szlifowanie i gruntowanie

  • Nakładanie farby, lakieru i inne prace wykończeniowe zewnętrzne za pomocą pędzli, wałków i urządzeń natryskowych

  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonania i dbałość o szczegóły we wszystkich zadaniach

    Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 260,5 NOK brutto na godzinę na projekcie

  • Zakwaterowanie w komfortowym pokoju w cenie 4800 NOK miesięcznie

  • Pracę od zaraz, umowa ważna do września 2024

  • Stałe godziny pracy od 7:00 do 15:00, z możliwością nadgodzin (uwaga: nadgodziny nie są dodatkowo płatne).

Wymagamy:

  • Udokumentowanego doświadczenia jako malarz, szczególnie w projektach malarstwa zewnętrznego.

  • Znajomości technik, narzędzi i materiałów malarskich

  • Dużej dbałości o szczegóły i zaangażowania w tworzenie wysokiej jakości pracy

  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole.

  • Dobrej wytrzymałości fizycznej i, w razie potrzeby, zdolności do pracy na wysokościach

  • Elastyczności pozwalającej na pracę w określonych godzinach, a w razie potrzeby także w wydłużonym czasie

  • Znajomości języka angielskiego lub norweskiego

Jeśli jesteś utalentowanym malarzem z pasją do zapewniania doskonałych rezultatów i jesteś gotowy do pracy nad projektem w Molde, chętnie skontaktujemy się z Tobą.